Семінар

30.11.2017 14:33

  Відповідно до плану роботи сектора управління в сфері освіти Путильської райдержадміністрації, з метою підвищення кваліфікації педагогів щодо роботи з дітьми на засадах музейної педагогіки, 29 листопада 2017 року на базі Сергіївського ЗДО відбулося засідання постійно діючого семінару вихователів закладів дошкільної освіти району з проблеми " Методичні засади навчально-виховної роботи з питань формування патріотично духовної культури дошкільників".

   Учасники семінару отримали незабутні враження відвідавши історичний музей Л. Кобилиці в селі Сергії, де зібрано унікальні мистецькі витвори, матеріали про життя і діяльність народного месника, про гірку долю мешканців Сергіїв в минулому.

   Педагоги Сергіївського ЗДО через "методичний калейдоскоп" поділилися досвідом впровадження музейної педагогіки в освітній процес, а також презентували міні-музей створений в закладі освіти. В практичній роботі з дітьми доступно доносили дітям розуміння патріотизму, долучаючи їх до історії та культури рідного краю, сіяли в дитячі душі зерна любові до рідної природи, дому, сім'ї, до всього що створено працею рідних і близьких людей.

   Педагоги закладів освіти району брали участь в обговорені та прийняли відповідні рекомендації, а також презентували створені міні-музеї в своїх закладах дошкільної освіти.

      

      

  

Назад